Catch Me Patch Me

CatchMePAtchMe

Zayıflatıcı plaster tedavisi fazla kilolarla mücadelede en son bombadır. Milyonlarca kişi bu “mucizevi tedavinin” çok etkili olduğunu söylemektedir. “Dr. Oz Show”un bölümlerinden birinde ele alınan bu yöntem büyük bir ilgi görmüştür. Muhteşem bir etkiye sahip bu çözümden haberi olmayan birçok kişinin başı hala fazla kilolarla derttedir. Bu çözümü duyanlar ise plaster tedavisinin tam olarak ne olduğunu, nasıl uygulanması gerektiğini ve etkisiz türlerinden nasıl uzak durulması gerektiğini bilmemektedirler.

cmpm

Dr. Lindsey’e göre (Dr. Öz’un programının konuğu) plasterler zayıflatıcı etkisi olan maddeleri yirmi dört saat boyunca homojen bir şekilde vücuda sağlayan yenilikçi bir formüle sahip olmalarının yanı sıra birden fazla şekilde etki göstermektedir: “İlk olarak organizmayı büyük oranda karaciğerde glukoz, yani şeker ve yağ yakmaya zorlamaktadır. Sonrasında, bu çok önemli, şekerin kana karışmasını yavaşlatmaktadır. Kan dolaşımında şeker birikimi olmadığında yağ da birikmemektedir çünkü yağı üreten şey şekerdir. Bu iki mekanizmanın birleşimi sayesinde aynı anda hem yağ yakılmakta hem de yağ oluşumu doğal ve güvenli bir şekilde engellenmektedir.”

Health Journal yazı işleri bu plasterlere şüpheyle yaklaşıyordu. Hem de bununla ilgili yapılan birçok araştırmayı incelememize rağmen. Bu konuda kendime ait görüşlerim tabii ki olumluydu ancak plasterlerin gerçekten işe yaradığına dair bir kanıt bulamıyordum. Yöneticilerimden aldığım izinle bu ürünü kendim test etmeye karar verdim. Gerçeği açığa çıkarmak için kendi kendime araştırma yapmaktan daha iyi bir yol olamazdı.

 

Kendimi bir kobay olarak kullanacaktım. İnternetten bir kutu Catch Me, Patch Me!plaster sipariş ettim. Catch Me, Patch Me! diyetisyenler tarafından en sık tavsiye edilen zayıflatıcı plasterlerdir. Aktif maddeleri vücuda oldukça hızlı bir şekilde sağlamaktadırlar. %100 para iade garantisi bulunmakta, ürünü sipariş ettiğinizde herhangi bir risk almamaktasınız. Catch Me, Patch Me! ürününü seçmemin diğer bir nedeni de zayıflatıcı etkisi test edilip onaylanan doğal maddeler içermesidir. Bu sayede araştırmamın sonuçları hassas ve güvenilir olacaktı.

 

Catch Me, Patch Me! plasterlerin üreticisi internet sitesinde şu iddialarda bulunmaktadır:

 

  1. Tıbbi dergi Lipids in Health&Disease‘de yayınlanan araştırmaya katılan kişiler hiçbir özel diyet uygulamadan ve spor yapmadan ortalama olarak 6 günde 5kgzayıflamışlardır.
  2. Catch Me, Patch Me! içeriğindeki maddeler dünyanın en temiz bölgelerinden elde edilen %100 doğal ve güvenli maddelerdir.
  3. Catch Me, Patch Me! hiç stimülant içermez.
  4. Catch Me, Patch Me! plasterlerin metabolizmayı iyileştirerek kilo kaybını %800 oranında hızlandırmakta oldukları tespit edilmiştir
  5. Araştırmalara göre kolesterol seviyesi %39 oranında azalmış, 10 gün içerisinde karın bölgesindeki yağlar ortalama 5cm azalmıştır.

 

Catch Me, Patch Me! ürününü test edin

 

Catch Me, Patch Me! internetten sipariş verdikten 4 gün sonra elime ulaştı.

 

Sonuçlar