Jutro będziesz ważyć mniej o 2,5 kilo
i zbijesz poziom cholesterolu o 5 punktów
- efekt gwarantowany testami medycznymi

TERAZ Z CERTYFIKATEM ISO 9001

Nazywam się prof. Adrian Meyer i na tej stronie chcę przedstawić Ci naukową metodę walki z nadwagą i jej skutkami zdrowotnymi – wysokim cholesterolem, nadmiarem cukru i zaburzeniami metabolizmu. Zamiast obietnic – oferuję Ci udokumentowany testami medycznymi i badaniami laboratoryjnymi sposób na równoczesne pokonanie nadwagi i wysokiego cholesterolu.

Niezależnie od Tego, czy to Twoja pierwsza, czy kolejna próba odchudzania – mam dla Ciebie najbardziej ekscytującą wiadomość, jaką kiedykolwiek czytałaś o zrzucaniu kilogramów.

Jeśli próbowałaś już schudnąć, pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się wstydu związanego z nadwagą i przestać zamartwiać się stanem Twojego zdrowia.

Z drugiej strony, jeśli to dopiero Twoja pierwsza próba odchudzania, to dzięki niej unikniesz wielu lat cierpienia i komplikacji zdrowotnych wynikających z nadwagi.

Zaoszczędzisz też tysiące złotych, które wydałabyś na nieskuteczne próby odchudzania.

Na początek chcę pokazać Ci autentyczne zdjęcie Moniki, która stosując moją metodę schudła 14 kg i zbiła poziom złego cholesterolu o 60 jednostek.

Udokumentowane efekty 4-tygodniowej kuracji Moniki:


  • schudła 14 kilo - bez diety ani ćwiczeń
  • oczyściła naczynia krwionośne z toksyn i poprawiła przepływ krwi
  • obniżyła poziom cholesterolu LDL o 60 punktów
  • zapanowała nad wysokim cukrem
  • przyśpieszyła metabolizm o 300%

Wyniki Moniki to żaden cud.

Potwierdzają je specjalistyczne testy medyczne, w trakcie których najpierw mierzyliśmy spadek wagi u pacjentów, a potem badaliśmy ich poziom cholesterolu. Na koniec powtarzaliśmy cały proces od nowa i od nowa – na kolejnych osobach. Skuteczność tej metody sprawdzali nie tylko uczestnicy testów, ale też prawdziwi klienci. Ich relacje zawsze były bardzo emocjonalne.

-35 kg

Cholesterol w normie po 30 dniach

Lekarz ostrzegł mnie, że przez wysoki cholesterol mogę skończyć w szpitalu. Przeraziłam się, bo przecież matka dwójki malutkich dzieci nie może sobie pozwolić na chorowanie. Sprawdziłam kilka kuracji, ale żadna nie poradziła sobie z cholesterolem.

Udało mi się dopiero dzięki preparatowi Kankusta Duo. Po miesiącu jego poziom spadł aż o 80 jednostek. Teraz, w pół roku po kuracji, ważę 35 kilo mniej i mam wyniki badań jak 20-latka! Jestem zdrowa i szczęśliwa!

Maria Konieczna, 38 lat

-12 kg

Działa natychmiast po zastosowaniu!

Poczułam ulgę już po dwóch godzinach od wzięcia pierwszej kapsułki. Poskromiła mój głód i byłam naładowana energią. Przez kilka pierwszych dni chudłam po kilogram dziennie! Łącznie ubyło mi 12 kg.

Teraz mieszczę się w 36 i uwielbiam nosić ubrania podkreślające moje nowe kształty.

Marianna Wolska, 31 lat

-25 kg

Przestałam cierpieć

Czy kobieta z olbrzymią nadwagą może być szczęśliwa???

Ja byłam chyba najsmutniejszą 23-latką w Polsce. Wstydziłam się ludzi i bałam wychodzić z własnego pokoju.

Kapsułki odchudzające znalazłam na forum dla otyłych. Sprawdziłam je, bo przecież i tak nie miałam nic do stracenia.

Efekt: 25 kilo mniej i koniec z depresją. Gdy schudłam, nabrałam pewności siebie. Mam mnóstwo przyjaciół, a od miesiąca wspaniałego chłopaka.

Wszyscy powtarzają mi "Boże! Dominika, ale Ty się zmieniłaś" I mają rację!

Dominika Brzezińska, 23 lata

-23 kg

Żona wreszcie dała mi spokój

Moja żona ciągle kazała mi się odchudzać, bo nadwaga i wysoki cholesterol szkodzi na serce.

Zgodziłem się na te kapsułki, bo nie trzeba stosować żadnych diet – więc koledzy nawet nie zauważyli, że się odchudzam

Dzięki nim za jednym razem pozbyłem się zbędnych kilogramów, unormowałem cholesterol i wreszcie mam spokój od narzekania małżonki. W sumie schudłem 23 kilo i zbiłem poziom cholesterolu o 71 punktów.

Janusz Zaręba, 47 lat

-16 kg

Koniec z wysokim cukrem

Miałam nie tylko problem z nadwagą, ale też z wysokim cukrem. Dzięki pastylkom Kankusta Duo zupełnie straciłam ochotę na podjadanie. Jadłam tylko wtedy, kiedy mój organizm naprawdę potrzebował „paliwa”.

Po kuracji, schudłam16 kilo. Teraz czuję się młodziej i zdrowiej, udało mi się też pozbyć nadmiernego cukru z krwi.

Julita Konopacka, 51 lat

-9 kg

Najszybsze odchudzanie na świecie

Lubię mieć porządek, dlatego codziennie dokumentowałam efekty swojej kuracji. Pierwszego dnia schudłam dokładnie 2,2 kg. Po tygodniu ważyłam 6 kilo mniej, a po 14 dniach skończyłam kurację, bo osiągnęłam zamierzone efekty. W sumie: 9,3 kilograma w 14 dni - To naprawdę spektakularny wynik.

Żaneta Wilk, 39 lat

-16 kg

Koniec z bólem kręgosłupa

Już od dziecka miałam problemy z kręgosłupem. Gdy przekroczyłam 70 kilo, nagle ból się nasilił. Nie mogłam się wygodnie ułożyć i miałam problemy z zaśnięciem. Fizjoterapeuta doradził mi zrzucenie paru kilogramów, by odciążyć kręgosłup i stawy. Dzięki kapsułkom schudłam ponad 16 kilo. Ból kręgosłupa minął jak ręką odjął, a ja zachwycam się moja nową, szczupłą sylwetką!

Monika Terlecka, 29 lat

-17 kg

Pozbyłam się nadwagi po ciąży

Po ciąży miałam obwisły brzuch, który mnie obrzydzał. Gdy zaczęłam brać kapsułki Kankusta Duo, z dnia na dzień skóra stawała się bardziej naprężona. Po miesiącu wyglądałam nawet lepiej niż przed ciążą. W sumie schudłam 17 kilogramów.
Monika Nowak, 30 lat

-22 kg

Nie ma zdrowszego sposobu walki z nadwagą

Moje hobby nie sprzyja zdrowiu. Lubię wypić piwo i zjeść coś dobrego. Na szczęście ten preparat wysysa tłuszcz i niszczy cholesterol jak szalony. Tygodniowo schodziły ze mnie 3-4 kilogramy.

Gdy przeprowadziłem badania okresowe w pracy, dowiedziałem się, że dzięki tej kuracji spadł mi cholesterol o 60 punktów. Mam wyniki jakbym odmłodniał o dobre 10 lat! Jestem zdrowy i silny jak byk!


Dariusz Guziec, 38 lat

-15 kg

Schudłam bez jo-jo

Już wiele razy chudłam, ale prędzej czy później zawsze wracałam do wyjściowej wagi. Jak pomyślę ile wycierpiałam i wydałam na nieskuteczne kuracje, to mnie krew zalewa. Preparat Kankusta Duo zadziałał jak trzeba.

Po kuracji nie tylko schudłam 15 kilo, ale moja niska waga utrzymuje się już 3 miesiące – bez jo-jo!


Katarzyna Milanowska, 33 lata

Jak schudnąć i pozbyć się cholesterolu w sposób naukowy?

Już niedługo nie będziesz mogła uwierzyć, że jeszcze niedawno ważyłaś 10, 15, a nawet 25 kilo więcej i martwiłaś się z powodu wysokiego cholesterolu. Oto co musisz zrobić, żeby pokonać tłuszcz i uwolnić się od zabójczego cholesterolu.

Po prostu, dwa razy dziennie bierzesz po jednej kapsułce Kankusta Duo. Jedną przed śniadaniem, drugą przed obiadem. A potem: Ty robisz to co zwykle, ale Twój organizm zaczyna działać zupełnie inaczej. Nie musisz zmieniać diety, nie musisz chodzić na siłownię, bo Twój organizm i tak prowadzi walkę z tłuszczem.

Ten efekt odchudzający to nie żadna sztuczka ani cudowne działanie, to po prostu wynik naukowego podejścia do odchudzania. Mówiąc naukowe podejście – mam na myśli działanie specjalnej mieszanki substancji turbo-spalających tłuszcz, które równocześnie niszczą tłuszcz, blokują jego powstawanie i zbijają poziom cholesterolu. Dzięki dostarczeniu ich do krwi:

Efekty kuracji kapsułkami Kankusta Duo zmierzone na podstawie badań statystycznych - dane podane w %

spadek masy ciała
93
obniżenie poziomu cholesterolu
89
zmniejszenia apetytu
69
ustąpienie wzdęć i problemów jelitowych
84
koniec problemów ze snem
65
ustopięnie bólu kręgosłupa i stawów
49
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

Najważniejszy powód, czemu nie powinnaś decydować się na Kankusta Duo w tym momencie

W tym miejscu, może Ci się wydawać, że właśnie znalazłaś rozwiązanie, które uwolni cię od wstydu i bólu spowodowanego nadwagą. Wiem, bo tak samo czułem się, gdy po raz pierwszy sprawdziłem moja metodę kilka lat temu. Jednak poproszę Cię, żebyś jeszcze nie zamawiała preparatu Kankusta Duo.

Proszę Cię o to, ponieważ, chcę Ci wyjaśnić jaką dokładnie moc, kryją te niesamowite kapsułki.

Musisz wiedzieć, że tajemnica skuteczności kapsułek Kankusta Duo tkwi w specjalnym połączeniu czterech potężnych spalaczy tłuszczu. W przeciwieństwie do zwykłych preparatów, które zawierają jeden a najwyżej dwa z tych składników, Kankusta Duo łączy moc aż czterech substancji niszczących tłuszcz, każda z nich wpływa na proces odchudzania w odmienny sposób.

Kankusta Duo został uznany za najlepszą kurację odchudzającą w 2015 roku.

Składnik 1# - Forskolina, czyli ekstrakt z pokrzywy indyjskiej
To najważniejsza substancja, niezbędna do szybkiego spadku masy ciała. Ten naturalny związek przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej poprzez nasilenie termogenezy. Pomaga też regulować poziom cukru we krwi. Dzięki regularnemu dostarczeniu forskoliny do organizmu możliwe jest przyśpieszenie metabolizmu nawet o 300%.

Składnik 2# - Garcinia Cambogia
Ta niesamowita roślina ma potwierdzone działanie zdrowotne i odchudzające. Jest od wieków stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej i hinduskiej. To najbogatsze źródło kwasu hydroksycytrynowego HCA, który korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, zmuszając organizm do spalania cukru i glukozy.

Składnik 3# - Wyciąg z ziaren zielonej kawy
Zielona kawa nie tylko reguluje przemianę materii i ogranicza apetyt, ale także wpływa na poziom cholesterolu. Jest ona bardzo bogatym źródłem antyoksydantów, które usuwają szkodliwe dla zdrowia wolne rodniki i równocześnie oczyszczają krew z toksyn i złogów cholesterolowych.

Składnik 4# - Jod
Jod to pierwiastek, który wspomaga pracę tarczycy w produkcji ważnych hormonów: trójjodotyroniny i tyroksyny. Regulują one przemiany metaboliczne zachodzące we wszystkich komórkach.

Poznaj jedyną osobę, która ma moc uwolnienia Cię od koszmaru nadwagi

Badania dowodzą, że na pierwsze efekty działania czeka się krócej niż czytałaś ten tekst. Jednak mam 100% pewności, że nie schudniesz ani grama, jeśli nie zaczniesz działać TERAZ. To jest ten moment, w którym musisz podjąć decyzję. Albo uznałaś, że to co przeczytałaś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Albo chcesz zrobić pierwszy krok w stronę szczupłej sylwetki i zdrowego życia.

Niezależnie od tego, czy wierzysz, czy nie w naukowe rozwiązanie Twoich problemów...

Niezależnie od tego, co powiedział Ci dietetyk albo Ci wszyscy pseudo-specjaliści od odchudzania...

Bez względu na to, że wciąż słyszysz, że walka z nadwagą musi być powolna i wymagać wielkich wyrzeczeń...

Kankusta Duo – jest najprostszym, najrzetelniej potwierdzonym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem Twoich problemów z nadwagą i cholesterolem, jakie kiedykolwiek stworzono.

Ale koniec końców decyzja należy do Ciebie.

Chcesz dołączyć do tysięcy kobiet i mężczyzn, którzy pozbyli się ohydnego tłuszczu i pokonali zabójczy cholesterol?

Powiedziałem Ci już wszystko o mojej metodzie. Wiesz jak działa i jak jej skuteczność opisują prawdziwe osoby. Jednak wiem, że trudno jest zrobić pierwszy krok w stronę szczupłej sylwetki i zdrowego życia. Dlatego chcę zrobić coś więcej. Ofiaruję Ci moją osobistą pomoc. Chcę zdjąć z Twoich barków całe ryzyko związane ze sprawdzeniem skuteczności preparatu Kankusta Duo. Po prostu wezmę je na siebie. W związku z tym składam Ci następującą ofertę:

Przetestuj Kankusta Duo na moje ryzyko!

Jestem naukowcem, dlatego dokładnie wiem, jak nadwaga i wysoki cholesterol wpływają każdego dnia na Twoje zdrowie i samopoczucie. Niestety, nie mogę za Ciebie schudnąć, ale to co mogę i co chcę zrobić, to pomóc Ci w podjęciu dobrej decyzji. Dlatego składam Ci prostą ofertę – bez żadnych kruczków.

Jestem przekonany, że w 30 dni schudniesz minimum 14 kg i zbijesz cholesterol o przynajmniej 60 punktów, dlatego objąłem produkt POTRÓJNĄ GWARANCJĄ SATYSFAKCJI:

  1. Gwarancja oryginalności - w Kankusta Duo po raz pierwszy wykorzystano tak silne, naturalne substancje odchudzające. Ich skuteczność w rozbijaniu komórek tłuszczowych potwierdzają testy kliniczne. Takiego rozwiązania nie znajdziesz w innych produktach dostępnych na rynku, dlatego możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt. Dostępny jedynie za pośrednictwem naszej strony.
  2. Gwarancja jakości - ze względu na zaawansowany proces produkcji czystość składników aktywnych Kankusta Duo jest zgodna z najwyższymi normami jakości. W trosce o Twoje zdrowie, stężenie substancji odchudzających zostało dobrane tak, aby kuracja była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, aby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
  3. Gwarancja zadowolenia - liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność preparatu Kankusta Duo. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie najlepszych dietetyków i trenerów personalnych z całej Europy, którzy polecają ją swoim klientom. Podobnie jak ja, są oni przekonani, że już po miesiącu pozbędziesz się zbędnych kilogramów i z dumą zaprezentujesz swoją nową, szczupłą sylwetkę.

To najprostsza oferta pod słońcem, w której płacisz tylko za wyniki, a nie obietnice. Aby z niej skorzystać, wystarczy dołączyć do klubu rabatowego i wypełnić formularz rezerwacyjny. Nic nie ryzykujesz, ponieważ to ja pokrywam koszty przesyłki.

Pamiętaj, ta oferta jest wolna od ryzyka. Dlatego jeśli akurat w Twoim przypadku kuracja nie przyniesie efektów zagwarantowanych w testach medycznych – koniecznie skontaktuj się ze mną. Dołożę wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem i pomóc Ci osiągnąć upragnione rezultaty.

W przypadku, gdy Kankusta Duo na Ciebie nie zadziała, radzę Ci udać się do lekarza, żeby przebadał Twoją tarczycę. Bo jeśli nie masz poważnych problemów z tarczycą, to nie ma siły, żebyś nie osiągnęła sukcesu. Koniec i kropka!

Czy może być jakaś bezpieczniejsza decyzja? Zapasy są bardzo ograniczone. Oferta próbna szybko się nie powtórzy, dlatego DZIAŁAJ TERAZ!

Preparat Kankusta Duo
za udział w klubie rabatowym

317 zł
157 zł

ZAMAWIAM